O nas

Założycielką poznańskiej firmy odszkodowawczej i windykacyjnej Merces jest Justyna Zielińska. W 1989 r. sama uległa bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Zderzyła się czołowo z pozostawionym bez oświetlenia na jezdni samochodem ciężarowym. W roku 2001, w wypadku komunikacyjnym straciła syna, który był pasażerem pojazdu. Lata walki o uzyskanie zadośćuczynienia i odszkodowania przyczyniły się do podjęcia decyzji o powołaniu do życia Biura Odszkodowawczego. Założona w 2012 r. firma składa się z dwóch działów – odszkodowań i windykacji. Zatrudnia windykatorów, kancelarie radcowskie, adwokackie, pracowników administracyjnych oraz psychoterapeutów. Od roku 2014 Biuro Odszkodowawcze i Windykacja MERCES jest firmą rodzinną.

Pomagamy:

  • osobom fizycznym, którym nie zapłacono za towar, usługę, wykonaną pracę lub nie oddano pożyczonych pieniędzy w ramach skutecznej windykacji ( Poznań i cała Polska),
  • osobom prywatnym, które uległy wypadkom lub ich rodzinom w przypadku śmierci poszkodowanego.
  • w dochodzeniu odszkodowań za straty rzeczowe – uszkodzenie samochodu, pożar mieszkania, kradzież,
  • w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień od Towarzystw Ubezpieczeniowych, za błędy medyczne i różne inne zdarzenia objęte ochroną ubezpieczeniową.

Warto nam zaufać

30-letnie doświadczenie odszkodowawcze oraz znakomity kontakt z klientami to gwarancja szybkiej i skutecznej pomocy w Twojej sprawie.

Nie pobieramy opłat wstępnych

Naszym honorarium jest prowizja od wysokości uzyskanego odszkodowania. W ten sposób nic nie ryzykujesz – jeśli nie uda się odzyskać odszkodowania, nie pobierzemy żadnych opłat.

Bezpłatne porady telefoniczne

Zapraszamy do kontaktu: w poniedziałki od 10 do 16, w sprawach wypadków tel.: 601 575 564. We wtorki od 10 do 16, w sprawach windykacyjnych tel.: 607 944 871

Skuteczna windykacja i kompleksowa pomoc w odszkodowaniach za wypadki – Poznań, ul. Garncarska – tu nas znajdziesz. Zapraszamy!