O Firmie

Założycielką firmy odszkodowawczej i windykacyjnej Merces z Poznania jest Justyna Zielińska. W 1989 r. sama uległa bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Zderzyła się czołowo z pozostawionym bez oświetlenia na jezdni samochodem ciężarowym. W roku 2001, w wypadku komunikacyjnym straciła syna, który był pasażerem pojazdu. Lata walki o uzyskanie zadośćuczynienia i odszkodowania przyczyniły się do podjęcia decyzji o powołaniu do życia Biura Odszkodowawczego. Założona w 2012 r. firma odszkodowawcza składa się z dwóch działów – odszkodowań i windykacji. Zatrudnia windykatorów, kancelarie radcowskie, adwokackie, pracowników administracyjnych oraz psychoterapeutów. Od roku 2014 Kancelaria Odszkodowawcza i Windykacja MERCES jest firmą rodzinną. Prężne prowadzenie przez wiele lat firmy odzyskującej odszkodowania pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pomocy poszkodowanym. Maksymalne zaangażowanie, wiedza i umiejętności negocjacyjne naszych specjalistów to pewność uzyskania reprezentacji prawnej na najwyższym poziomie.

Merces z Poznania to doświadczenie i rzetelność, które gwarantują najwyższe odszkodowania

Jako firma odszkodowawcza z wieloletnim doświadczeniem za cel stawiamy sobie uzyskiwanie najwyższych odszkodowań dla poszkodowanych w wypadkach. Jesteśmy skuteczni, dlatego nie pobieramy od Klientów żadnych opłat wstępnych. Firmy odzyskujące odszkodowania stawiają na różne modele rozliczeń. Nasza firma odszkodowawcza współpracuje z Klientami na zasadzie WIN-WIN. Pobieramy wynagrodzenie jedynie za efekt po skutecznym uzyskaniu odszkodowania. Jeśli nasze działania okażą się nieskuteczne nie zapłacisz za obsługę! Firma odszkodowawcza Merces pomaga:

  • osobom fizycznym, którym nie zapłacono za towar, usługę, wykonaną pracę lub nie oddano pożyczonych pieniędzy w ramach skutecznej windykacji ( Poznań i cała Polska),
  • osobom prywatnym, które uległy wypadkom lub ich rodzinom w przypadku śmierci poszkodowanego,
  • w dochodzeniu odszkodowań za straty rzeczowe – uszkodzenie samochodu, pożar mieszkania, kradzież,
  • w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień od Towarzystw Ubezpieczeniowych, za błędy medyczne i różne inne zdarzenia objęte ochroną ubezpieczeniową.

Wszystkich poszkodowanych zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych zdalnych lub osobistych w naszych biurach w miastach: Poznań i Środa Wielkopolska. Po przeanalizowaniu dokumentów zgromadzonych w sprawie wskażemy, jakie możliwości widzimy w zakresie dochodzenia świadczeń odszkodowawczych. Nie trać czasu na niepewne firmy zajmujące się odszkodowaniami powypadkowymi. Żadne firmy odzyskujące odszkodowania nie zagwarantują Ci tak fachowej pomocy prawnej. Merces to gwarancja kompleksowej obsługi i wysokiego odszkodowania!

Warto nam zaufać

30-letnie doświadczenie odszkodowawcze oraz znakomity kontakt z klientami to gwarancja szybkiej i skutecznej pomocy w Twojej sprawie.

Nie pobieramy opłat wstępnych

Naszym honorarium jest prowizja od wysokości uzyskanego odszkodowania. W ten sposób nic nie ryzykujesz – jeśli nie uda się odzyskać odszkodowania, nie pobierzemy żadnych opłat.

Bezpłatne porady telefoniczne

Zapraszamy do kontaktu: w poniedziałki od 10 do 16, w sprawach wypadków tel.: 601 575 564. We wtorki od 10 do 16, w sprawach windykacyjnych tel.: 607 944 871
Skuteczna windykacja i kompleksowa pomoc w odszkodowaniach za wypadki – Poznań, ul. Garncarska – tu nas znajdziesz. Zapraszamy!