Odszkodowania komunikacyjne

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do wielu wypadków komunikacyjnych, które odciskają piętno na zdrowiu poszkodowanych. Niestety, statystyki są bardzo dramatyczne, dziennie ginie średnio 11 osób, a ponad 100 zostaje rannych. Wychodząc naprzeciw poszkodowanym Kancelaria Odszkodowawcza Merces z Poznania od 6 lat skutecznie uzyskuje najwyższe odszkodowania komunikacyjne, by móc zapewnić im szybki powrót do życia sprzed wypadku. Wieloletnia obecność w branży pozwoliła nam wypracować skutecznie sposoby dochodzenia roszczeń. O odszkodowanie komunikacyjne mogą ubiegać się wszyscy poszkodowani w wypadkach: kierowcy, piesi, motocykliści, rowerzyści, a także pasażerowi. W imieniu naszych klientów uzyskujemy:

  • odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu
  • zadośćuczynienia za doznaną krzywdę
  • renty
  • wyrównania z tytułu utraconego dochodu
  • odszkodowania za szkody rzeczowe (uszkodzone mienie wskutek wypadku)
  • zwrot kosztów poniesionych w związku z wypadkiem (zakup leków, rehabilitacja, dojazdy do placówce medycznych itp.)

Rzetelnie reprezentujemy naszych Klientów na każdym etapie prowadzenia postępowania. Wyręczamy w większości czynności prawnych, zapewniając szybki i skuteczny przebieg postępowania odszkodowawczego.

Merces uzyska dla Ciebie skutecznie najwyższe odszkodowanie komunikacyjne!

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczne metody uzyskiwania odszkodowań. Wahasz się, czy skorzystać z pomocy specjalistów? Nasi doradcy czekają na Twój kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty w naszych biurach: Poznań i Środka Wielkopolska. Wystarczy, że prześlesz nam posiadaną dokumentację w sprawie, a po dokładnym przeanalizowaniu przygotujemy dla Ciebie propozycję dochodzenia odszkodowania komunikacyjnego. Konsultacje odszkodowawcze dla poszkodowanych są zawsze bezpłatne i niezobowiązujące! Sprawdź, jaką propozycję mamy dla Ciebie, dowiedz się o jakie odszkodowanie komunikacyjne możemy razem zawalczyć. Samodzielnie odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych jest niezwykle trudne. Towarzystwa Ubezpieczeniowe skutecznie zaniżają wypłacane świadczenia. Tylko rzetelna reprezentacja specjalistów jest gwarancją uzyskania świadczeń w odpowiedniej wysokości. Odszkodowania komunikacyjne to nasza specjalność, wywalczymy dla Ciebie najwyższe świadczenia. Zapraszamy do kontaktu i osobistego spotkania w biurach: Poznań i Środa Wielkopolska. Merces to Twój sposób na najwyższe odszkodowanie komunikacyjne!