Odszkodowanie za śmierć

Wypadek śmiertelny to niezwykle traumatyczne zdarzenie, które niesie niepowetowaną stratę dla bliskich zmarłego. Zbyt wczesna śmierć bliskiego jest zawsze ogromną tragedią, która powinna spotkać się z odpowiednią rekompensatą finansową ze strony sprawcy zdarzenia. Kancelaria Odszkodowawcza Merces z Poznania skutecznie od 6 lat reprezentuje najbliższych w odchodzeniu należnych im świadczeń odszkodowawczych. Uzyskujemy godne odszkodowanie za śmierć wyręczając Klientów w większości czynności prawnych. Pomożemy Ci skutecznie uzyskać:

  • jednorazowe odszkodowanie za śmierć – bliscy zmarłego mogą dochodzić odszkodowania ze względu na trudną sytuację materialną rodziny. Jeśli wskutek straty bliskiego nastąpiło znaczne pogorszenie sytuacji materialnej to jest to podstawa do stosownej rekompensaty.
  • zadośćuczynienie za krzywdę – to świadczenie pieniężne mające na celu próbę rekompensaty za ból i cierpienie psychiczne związane ze śmiercią bliskiego.
  • rentę – osoby względem, których na zmarłym spoczywał obowiązek alimentacyjny mają prawo do uzyskania renty. O takie świadczenie mogą ubiegać się również bliscy, którym zmarły stale i dobrowolnie dostarczał środków utrzymania.
  • zwrot kosztów leczenia i pogrzebu – osoby, które poniosły koszty w związku z leczeniem, pogrzebem mogą uzyskać stosowny zwrot.

Szczycimy się dużą skutecznością, dlatego wszelki czynności w procesie uzyskiwania odszkodowania i zadośćuczynienia za śmierć realizujemy bezpłatnie. Jeśli nie uzyskamy dla Ciebie godnej rekompensaty nie poniesiesz żadnych opłat!

Specjaliści Merces uzyskają dla Ciebie godne odszkodowanie za śmierć bliskiego

Uzyskanie świadczeń odszkodowawczych po śmierci bliskiego jest niezwykle trudne. Prowadzenie negocjacji w tym ciężkim czasie jest bardzo stresujące dla osób, które straciły bliskiego w wypadku. Niestety brak wiedzy prawnej i umiejętności negocjacyjnych z dużym prawdopodobieństwem skutkować będzie wypłatą rażąco niskiej rekompensaty. Nie warto przystawać na zaniżone odszkodowanie za śmierć. Merces z siedzibą w mieście Poznań oferuje kompleksową obsługę prawną na każdym etapie prowadzenia sprawy. Nasi specjaliści wyręczą Cię w większości czynności prawnych. Zadbamy w Twoim imieniu o prawidłowo skompletowaną dokumentację, skuteczne negocjacje z ubezpieczycielem. Współpracujemy z psychologiem, który fachowo ocenia dokumentację pod kątem urazów psychicznych. Istnieje możliwość skorzystania z psychoterapii indywidualnej prowadzonej w prywatnym gabinecie psychoterapii. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub osobistego w naszym biurze w mieście Poznań. Podczas bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji nakreślimy, jakie możliwości odszkodowawcze widzimy w Twojej sprawie. Wspólnie uzyskamy najwyższe odszkodowanie za śmierć bliskiego. Postaw na doświadczonych specjalistów z kancelarii odszkodowawczej Merces.