Odszkodowania za błędy medyczne

Specjaliści z kancelarii odszkodowawczej Merces skutecznie od ponad 6 lat uzyskują odszkodowania za błędy medyczne dla poszkodowanych pacjentów. Skutecznie pomagamy walczyć o rekompensaty osobom, które zostały poszkodowane w wyniku błędu medycznego. Dochodzenie świadczeń odszkodowawczych w tym zakresie jest bardzo skomplikowane. Pokrzywdzeni pacjenci nie są w stanie rzetelnie reprezentować swoich interesów w trudnym sporze z lekarzem lub szpitalem. Złożoność przepisów, brak umiejętności negocjacyjnych skutkują odmową wypłaty rekompensaty lub jej rażącym zaniżeniem. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom doświadczeni specjaliści Merces uzyskują od wielu lat najwyższe odszkodowania za błędy lekarskie. Pomagamy uzyskiwać rekompensaty za m. in.:

 • błąd w czasie operacji
 • błędną diagnozę lekarską
 • zaniechanie w leczeniu
 • nieprawidłowe leczenie
 • zakażenie gronkowcem typu szpitalnego lub WZW
 • błędy okołoporodowe i porodowe

Skuteczna pomoc prawna to szansa na wysokie odszkodowanie za błąd medyczny

Kancelaria Odszkodowawcza Merces z siedzibą w mieście Poznań świadczy kompleksowe wsparcie dla poszkodowanych pacjentów na każdym etapie prowadzenia sprawy. Pomagamy naszym Klientom profesjonalnie udokumentować szkodę. Nasi specjaliści reprezentują poszkodowanego w negocjacjach, a prawnicy w ewentualnym postępowaniu sądowym. Merces z Poznania szczyci się skutecznością, dlatego z naszymi Klientami rozliczamy się na zasadzie efektu. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, rozliczamy się tylko po skutecznie zakończonym postępowaniu odszkodowawczym. Jeśli nie uzyskamy dla Ciebie odszkodowania za błędy medyczne nie poniesiesz kosztów naszej obsługi! Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji odszkodowawczych telefonicznych, e-mailowych lub zdalnych w naszym biurze w mieście Poznań. Po zapoznaniu się z dokumentacją powiemy Ci o jakie odszkodowanie za błąd medyczny możemy wspólnie zawalczyć. Profesjonalna pomoc prawna to szansa na wysokie odszkodowania za błędy lekarskie. Nie zwlekaj, skontaktuj się z Merces już teraz!

MERCES Poznań – tylko z naszą pomocą otrzymasz wysokie odszkodowania za błędy medyczne

Zostałeś błędnie zdiagnozowany przez lekarza? Popełniono błąd w trakcie operacji? Otrzymałeś nieprawidłowe leczenie? Nie zostawiaj tego, ponieważ Twoje zdrowie i życie jest najważniejsze! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie za błędy medyczne.

MERCES – kilka słów o kancelarii

Nasza kancelaria z siedzibą w Poznaniu, jest prowadzona z wieloletnim doświadczeniem, odnosząc sukcesy. Wypracowaliśmy skuteczne metody pomocy poszkodowanym. Nasi specjaliści reprezentują klientów w negocjacjach, natomiast prawnicy w postępowaniach sądowych. Charakteryzuje nas szeroka wiedza, zaangażowanie i umiejętności negocjacyjne. Nasz główny cel to jak najlepsza pomoc Klientom, czego efektem jest uzyskanie jak najwyższych odszkodowań. Wynagrodzenie pobieramy dopiero po skutecznym efekcie naszych prac oraz nie wymagamy żadnych opłat wstępnych. Nasze konsultacje są darmowe. Jeśli nie uzyskasz odszkodowania, nie zapłacisz za naszą usługę. Jest to w pełni korzystna opcja dla Klientów.

Odszkodowanie za błędy medyczne

Domaganie się odszkodowań za błędy medyczne nie jest łatwe. Poszkodowani nie są w stanie sami zabiegać o swoje interesy podczas trudnego sporu z lekarzem, przez złożoność przepisów, czy też brak wystarczających umiejętności negocjacyjnych. W tym celu nasza firma MERCES skutecznie pomoże uzyskać najwyższe odszkodowanie za błędy lekarskie, takie jak:
 • błędna diagnoza lekarska,
 • błąd w trakcie operacji,
 • niewłaściwe leczenie,
 • błędy porodowe,
 • zakażenie gronkowcem typu szpitalnego lub WZW.
Nie musisz się martwić o siebie. Pozwól nam pomóc, a Twoje problemy odejdą w niepamięć.

Jak uzyskujemy odszkodowanie?

Klienci zgłaszają się do nas na bezpłatne konsultacje telefoniczne bądź osobiste, gdzie mogą liczyć na swobodę oraz przyjazne stosunki. W trakcie spotkań specjaliści zapoznają się z dokumentacją i przebiegiem zdarzenia, a po przeanalizowaniu ich wskazują, jakie możliwości widzimy w zakresie dochodzenia świadczeń odszkodowawczych. Następnie rzetelnie przygotowujemy dokumentacje i dowody w sprawie oraz formułujemy stanowczy wniosek odszkodowawczy. Naszym kolejnym krokiem są negocjacje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, czego efektem jest wypłata wysokiego odszkodowania za błędy medyczne dla wdzięcznego Klienta.

Odszkodowania nie tylko za błędy medyczne?

Oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowań nie tylko z zakresu medycyny. W krąg naszej specjalizacji wpisują się również:
 • odszkodowania komunikacyjne,
 • odszkodowania za wypadek przy pracy,
 • odszkodowania za wypadki w rolnictwie,
 • odszkodowania lotnicze,
 • zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej,
 • odszkodowania za szkody rzeczowe.

Podsumowanie – dlaczego warto nas wybrać?

Nasza firma jest tworzona przez specjalistów z dużym doświadczeniem, w tym prawników i negocjatorów. Służymy profesjonalną pomocą w uzyskaniu godnych odszkodowań, dzięki rzetelnej, kompleksowej oraz życzliwej obsłudze. Pomagamy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Ponadto, oferujemy bezpłatne konsultacje telefoniczne bądź bezpośrednie w naszych biurach. Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania za błędy medyczne, jesteśmy dla Ciebie. Nie pozwolimy abyś został sam z problemem! Główny obszar naszej działalności obejmuje Poznań, ale chętnie pomożemy również osobom z innej części Polski.

Profesjonalna pomoc da szansę na uzyskanie wysokich odszkodowań za błędy medyczne. Nie czekaj! Już teraz skontaktuj się z nami i bądź spokojny.