Odszkodowania z OC sprawcy

Prawo rozciąga “parasol ochronny” nad poszkodowanymi w wypadkach dając im możliwość dochodzenia rekompensaty za poniesione szkody w ramach odszkodowania z OC sprawcy zdarzenia. Kancelaria Odszkodowawcza Merces z Poznania skutecznie od 6 lat reprezentuje poszkodowanych w uzyskiwaniu odszkodowania z OC sprawcy. Szczycimy się skutecznością na poziomie 96% w dochodzenie rekompensat za szkody osobowe i majątkowe. Pomagamy uzyskiwać odszkodowania z OC sprawcy m. in. :

  • poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych
  • poszkodowanym w wypadkach w rolnictwie
  • poszkodowanym pacjentom przez błędy medyczne

W zależności do stanu faktycznego możemy dla Ciebie uzyskać następujące świadczenia:

  • odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu
  • zadośćuczynienie za krzywdę
  • zwrot poniesionych kosztów
  • wyrównanie za utracony dochód
  • rentę

Uzyskujemy skutecznie najwyższe odszkodowania z OC sprawcy, by móc zagwarantować poszkodowanym szybki powrót do życia sprzed wypadku. Fachowa reprezentacja prawna jest gwarancją prawidłowo przeprowadzonego postępowania odszkodowawczego. Wieloletnie doświadczenie to pewność fachowej reprezentacji na każdym etapie prowadzenia sprawy. Zapraszamy do naszych biur – Poznań i Środa Wielkopolska.

Najwyższe odszkodowanie z OC sprawcy uzyskasz z kancelarią odszkodowawczą Merces!

Samodzielne dochodzenie świadczeń odszkodowawczych jest zadaniem bardzo trudnym dla każdego poszkodowanego. Nie posiadając odpowiedniej wiedzy prawnej i umiejętności negocjacyjnych ciężko uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy w odpowiedniej wysokości. Towarzystwa Ubezpieczeniowe wykorzystują niewiedzę poszkodowanych, by rażąco zaniżać wypłacane odszkodowania z OC sprawcy. Nie warto skazywać się na zaniżoną rekompensatę. Decydując się na współpracę z Merces możesz uzyskać nawet o 70% wyższe odszkodowanie, niż dochodząc go samodzielnie. Jesteśmy pewni naszej skuteczności, dlatego z poszkodowanymi rozliczamy się tylko na zasadzie efektu. Nie płacisz żadnych opłat wstępnych, a jedynie prowizje po skutecznym uzyskaniu odszkodowania z OC sprawcy. Masz pewność, że będziemy walczyć o jak najwyższą rekompensatę dla Ciebie. Nie zwlekaj, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji odszkodowawczej telefonicznej, e-mailowej lub osobistej w naszych biurach – Poznań i Środa Wielkopolska. Nasi specjaliści po rzetelnym przeanalizowaniu sprawy nakreślą, jakie możliwości odszkodowawcze widzimy w Twojej sprawie.